Інформаційний блог

Інформаційний блог

Інформаційний блог сайту курортного містечка Славське!

Оцініть матеріал!
(0 голосів)

На нашому сайті також представлені посилання для перегляду особливостей погодних умов на гірськолижному курорті смт. Славське, як у триденний термін, так і у довгій перспективі.

Оцініть матеріал!
(1 Голосувати)

Сайт Славське-тур.нет допоможе Вам швидко і у зручний для Вас час підібрати житло в Славську (Карпатах).

Житло у Славську вражає своїм різноманіттям та комфортом. Житло в Славську відпочиваючі можуть знайти, як у приватному та готельному секторі.

Житло у приватному секторі Славська пропонується місцевими жителями селища. Місцеві жителі Славська пропонують затишні і комфортні номери за низькими цінами. Житло у приватному секторі Славська доступне та комфортне.

Оцініть матеріал!
(0 голосів)

Мрієте про відпочинок ? Тоді наша пропозиція саме для Вас. Пропонуємо Вам незабутній відпочинок в Карпатах. Природна красота карпатських гір в близькості Славська створює унікальний мікроклімат. Прекрасні вічнозелені хвойні ліси вносять свій вклад в відмінний відпочинок в Карпатах. Славсько - це серце українських Карпат. Чудово провести свій відпочинок в Карпатах в мальовничому курортному містечку Ви зможете приїхавши в Славсько. Відпочинок в Славську дасть змогу з'єднатися Вам із природою.

Відпочинок у Славську подарує Вам незабутні враження та відчуття насолоди від відпочинку у Карпатах. Зимовий відпочинок у Славську (Карпатах) подарує насолоду від спуску з засніжених вершин. Відпочинок в Славську (Карпатах) влітку допоможе Вам з повна насолодитися краєвидом зелених Карпат.

Оцініть матеріал!
(0 голосів)

Готелі в смт. Славське допоможуть Вам чудово провести свій відпочинок в Карпатах. У гірськолижному курорті Славська досить розгалужена мережа готелів, що дозволяє відпочиваючим провести свій відпочинок максимально комфортно та цікаво.

Ціни в готелях Славська виділяються своєю демократичністю.

Широка мережа готелів Славська дозволяє проживати та відпочивати у будь-якому куточку селища, що суттєво скорочує час добирання до гірськолижних витягів.

Оцініть матеріал!
(0 голосів)
  1. Яким повинно бути сноубордне спорядження?
    Відповідь: У спорядження із сноуборду входить: 1) сноуборд із кріпленням; 2) черевики для сноуборду. Для того, щоб їздити на сноуборді Вам було зручно, спорядження повинно відповідати наступним критеріям:
Оцініть матеріал!
(3 голосів)

Доброго дня!

Мене звати Василь і я вже вісім років працюю інструктором у гірськолижному курорті селища Славське. Мене спонукали до написання цієї статті одні і ті ж запитання, які я чую від людей, які хотіли б спробувати кататися на гірських лижах. Отож, я б хотів поділитись власним досвідом і дати відповідь на запитання, які задають 90% лижників-початківців.

Оцініть матеріал!
(0 голосів)

Зимовий відпочинок важко уявити без їзди на лижах. Проте у багатьох початківців, попри велике бажання є ще більший, і, здавалося б, непереборний, страх. Якщо у Вас подібна ситуація, пропоную Вам скористатися послугами інструктора з гірських лиж. Як свідчить мій власний досвід (а це вже аж 8 років стажу), Вам страшно, бо Ви ще на лижі ніколи не ставали або ж попередній раз залишив у Вас, з якихось причин, негативні враження. Цей страх проходить, якщо Вас ознайомили спершу з самою теорією катання і при цьому відразу ж демонстували її на практиці (бо початківець НЕ ВМІЄ правильно стати на лижах, щоб не поїхати непередбачувано; НЕ ВМІЄ собі вибрати легшу траєкторію руху; НЕ ЗНАЄ як впасти так (в разі потреби!), щоб собі не зашкодити; і що саме головне – не вміє або не може швидко затормозити!).

Оцініть матеріал!
(0 голосів)

Багато початківців задають собі одне і теж запитання. Чи варто у перші хвилини спроб катання на лижах/сноуборді брати інструктора, а чи, можливо, краще на початках попробувати самому? Для чого взагалі потрібен інструктор з гірських лиж/сноуборду і чи варто користуватися його послугами?

 

Відповідь однозначна! Звичайно, варто і найкраще брати інструктора до того, як Ви самі зробите перші кроки на лижах чи сноуборді.

 

Чому? На це є декілька причин:

Інформаційний сайт курортного містечка Славське
 (усе про відпочинок, проживання та розваги)

Сайт рекомендує

вологість:

тиск:

вітер:

Scroll to top