Перша порада лижнику-початківцю!

Автор 
Оцініть матеріал!
(0 голосів)

Зимовий відпочинок важко уявити без їзди на лижах. Проте у багатьох початківців, попри велике бажання є ще більший, і, здавалося б, непереборний, страх. Якщо у Вас подібна ситуація, пропоную Вам скористатися послугами інструктора з гірських лиж. Як свідчить мій власний досвід (а це вже аж 8 років стажу), Вам страшно, бо Ви ще на лижі ніколи не ставали або ж попередній раз залишив у Вас, з якихось причин, негативні враження. Цей страх проходить, якщо Вас ознайомили спершу з самою теорією катання і при цьому відразу ж демонстували її на практиці (бо початківець НЕ ВМІЄ правильно стати на лижах, щоб не поїхати непередбачувано; НЕ ВМІЄ собі вибрати легшу траєкторію руху; НЕ ЗНАЄ як впасти так (в разі потреби!), щоб собі не зашкодити; і що саме головне – не вміє або не може швидко затормозити!).

Приблизно такі запитання задає собі кожен початківець. Та на це є рішення! Я можу допомогти Вам навчитися якісному катанню на гірських лижах, бо за ці вісім років практики, виробив свій підхід до навчання та маю власну дієву методику навчання катанню на гірських лижах. Я проводжу як індивідуальні (з дорослими або з дітьми), так і групові заняття з навчання техніки катання на гірських лижах! Знову ж таки, як свідчить досвід, початківця («абсолютного нуля») можна навчити вже самостійно їздити при тривалості заняття 2-4 год., в залежності від того наскільки швидко лижник сприймає інформацію і може її практично відтворити.

 

Найчастіше лижники-початківці задають собі два питання:

  1. що саме інструктор буде зі мною «робити» впродовж заняття??? 
  2. чому я не зможу навчитися катанню на лижах, просто слухаючи та спостерігаючи за тим, як інструктор займається з кимось іншим??? 

 

Постараюся Вам дати ґрунтовну відповідь на ці два запитання.

Відповідь на питання «що саме інструктор буде зі мною «робити» впродовж заняття???» полягає у тому, що Ви у результаті індивідуального заняття з інструктором:

  • ознайомлю з технікою їзди на лижах і допоможу набуті теоретичні знання застосувати на практиці; 
  • я Вам відразу покажу та виправлю помилки, які Ви робите в процесі їзди і покажу як уникнути помилок на власному прикладі; 
  • навчу самостійно (коли вже інструктора не буде під рукою!) підніматися на підйомниках
  • і навіть якщо Вам відразу все вдасться,-навчу їздити більш професійно (а це у 20% випадків можливо вже навіть на другій годині їзди!), постійно ускладнюючи вправи ( покажу правильну поставу при катанні на гірських лижах і їзди на «паралельних лижах»). 

 

Відповідь на питання «чому я не зможу навчитися катанню на лижах, просто слухаючи та спостерігаючи за тим, як інструктор займається з кимось іншим???» дуже проста. Бо навіть знаючи на відмінно всі особливості катання на гірських лижах теоретично 90% Ви розумітимете до кінця лише тоді, якщо Вам це покажуть на практиці. А просто слухаючи і дивлячись на заняття інших це вдається мало кому, а у решти – просто пропадає бажання їздити в майбутньому, бо Ви пробуєте повторити побачене та не можете зробити так само, бо Вам ніхто не вкаже на власне Ваші помилки!

 

Також я надаю особисту гарантію на те, що Ви таки кататиметеся на лижах! За більш детальнішою інформацію щодо ціни та попередньої домовленості, щодо заняття звертайтеся за вказаними контактами!

 

Автор статті:
Інструктор Василь
(моб. +38(097)7490602)

Читати 1457 разів

Інформаційний сайт курортного містечка Славське
 (усе про відпочинок, проживання та розваги)

Сайт рекомендує

вологість:

тиск:

вітер:

Scroll to top